Rozšírenie našich služieb

Ďalším krokom našej firmy bolo rozšírenie ponúkaných služieb aj pre širokú verejnosť, ktorá si chce užiť nebo a vychutnať neopísateľné pocity z letu. Založili sme dcérsku spoločnosť našej firmy a pod názvom Pilot Club – Letecká škola, s.r.o. sme začali poskytovať obľúbené Zážitkové lety a lety Pilotom na skúšku. O tieto lety je obrovský záujem. Prostredníctvom nich sa dostali k lietaniu aj ľudia, ktorí to pôvodne neplánovali no tak ich to oslovilo, že mnohí z nich sa tiež rozhodli pre absolvovanie našich kurzov.

Kvalita je naša priorita

Našou prioritou bola vždy kvalita a čo najlepší zážitok pre pasažiera. To nám zabezpečilo množstvo vracajúcich sa klientov a postupne sme sa prepracovali na spoločnosť poskytujúcu najviac Zážitkových letov a letov Pilotom na skúšku.

Na celom Slovensku

Logickým ktorom bolo ďalšie rozširovanie našich služieb a založenie zážitkovej agentúry ktorá bude poskytovať nie len dobre zabehnuté Zážitkové lety a lety Pilotom na skúšku ale aj všetky možné ďalšie letecké zážitky po celom území Slovenska. Tak vznikla spoločnosť Letecké Zážitky, s.r.o. Dnes sme už jednotkou na slovenskom trhu v oblasti leteckých zážitkov a neustále sa rozširujeme, zlepšujeme a pridávame ďalšie zážitky a ďalšie lokality. Najviac sa ale sústreďujeme na kvalitu našich služieb a na dobré vzťahy s našimi zákazníkmi.

Doplnkové služby

Poskytujeme rôzne doplnkové služby ako napríklad Exkluzívny let pri západe slnka u vybraných lokalít letov alebo veľmi obľúbené spomienkové foto alebo foto+video záznamy z letov. Samozrejmosťou je doručenie objednaného zážitku v podobe originálnej darčekovej poukážky do 24 hodín, alebo v prípade potreby na počkanie.