O NÁS

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už od júla 1996. Vtedy ešte pod pôvodným názvom Pilot Club, s.r.o. Vtedajšou hlavnou činnosťou našej spoločnosti bolo poskytovanie leteckých kurzov, poradenstvo v oblasti letectva, preškolovanie pilotov na nové typy lietadiel a podobne. Behom rokov naša spoločnosť a naši inštruktori vyškolili desiatky dnes už profesionálnych pilotov ktorí teraz lietajú pre renomované letecké spoločnosti po celom svete, predovšetkým pre Emirates, Fly Dubai, Ryanair ale aj pre mnohé ďalšie.

 • Rozšírenie našich služieb

  Ďalším krokom našej spoločnosti bolo rozšírenie našich služieb aj pre širokú verejnosť, ktorá si chce užiť nebo a vychutnať neopísateľné pocity z letu. Založili sme dcérsku spoločnosť našej firmy a pod názvom Pilot Club - Letecká škola, s.r.o. sme začali poskytovať aj obľúbené Zážitkové lety a lety Pilotom na skúšku. O tieto lety je obrovský záujem. Prostredníctvom nich sa dostali k lietaniu aj ľudia, ktorí to pôvodne neplánovali no tak ich let oslovil, že sa taktiež rozhodli pre absolvovanie našich kurzov.

 • Kvalita je naša priorita

  Našou prioritou bola vždy kvalita a čo najlepší zážitok pre pasažiera. To nám zabezpečilo množstvo vracajúcich sa klientov a postupne sme sa prepracovali na spoločnosť poskytujúcu najviac Zážitkových letov a letov Pilotom na skúšku.

 • Na celom Slovensku

  Logickým krokom bolo ďalšie rozširovanie našich služieb a založenie zážitkovej agentúry, ktorá bude poskytovať nie len dobre zabehnuté Zážitkové lety a lety Pilotom na skúšku, ale aj všetky možné ďalšie letecké zážitky po celom území Slovenska. Tak vznikla spoločnosť Letecké Zážitky, s.r.o. Dnes sme už jednotkou na slovenskom trhu v oblasti leteckých zážitkov a neustále sa rozširujeme, zlepšujeme a pridávame ďalšie zážitky a ďalšie lokality. Najviac sa, ale sústreďujeme na kvalitu našich služieb a na dobré vzťahy s našimi zákazníkmi.

 • Doplnkové služby

  Poskytujeme rôzne doplnkové služby ako napríklad Exkluzívny let pri západe slnka u vybraných lokalít letov alebo veľmi obľúbené spomienkové záznamy z jednotlivých zážitkov. Samozrejmosťou je originálna darčeková poukážka ku každému zážitku s doručením na počkanie.